Borsa Haberleri

Mia Teknoloji, Bülent Ecevit Üniversitesi ile Anlaşma Yaptı

May 3, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Mia Teknoloji, Bülent Ecevit Üniversitesi ile Anlaşma Yaptı

Mia Teknoloji (MIATK), Bülent Ecevit Üniversitesi ile iyi niyet ve gizlilik anlaşması imzaladığını açıkladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada anlaşmanın; özellikle AB fon mekanizmaları kapsamında Mobilite, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Enerji Depolama, Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Üniversite ile birlikte diğer AR-GE projelerinin geliştirilmesi ve pilot uygulamaların yapılmasını sağlamak amacıyla yapıldığı belirtildi.

Anlaşma kapsamında taraflar birbirlerini, Avrupa Birliği ekosisteminde beraber çalıştıkları ortakları ile bir araya getirecek ve yeni ortaklıklar kurarak, birbirlerine proje yönetim danışmanlığı sağlayacak.

Yapılan açıklamada ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Bu anlaşmanın, her iki tarafın da Avrupa Birliği fon mekanizmalarından aldıkları destek ve uluslararası iş birliği fırsatları açısından taraflara katkı sağlayacağı bir etkiye sahip olabileceğine inanmaktayız”

Mia Teknoloji, Bülent Ecevit Üniversitesi ile Anlaşma Yaptı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP