Borsa Haberleri

Meta, Twitter’dan Kopya Çekiyor: Instagram ve Facebook için Aylık Üyelik Açıklandı

Şubat 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Meta, Twitter’dan Kopya Çekiyor: Instagram ve Facebook için Aylık Üyelik Açıklandı

Pazar günü yayımlanan çeşitli haberlere göre Facebook’un ana şirketi olan Meta Platforms (META), kullanıcıların resmi bir kimlik kullanarak hesaplarını doğrulamalarına olanak sağlayacak aylık bir abonelik hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

● Meta Verified olarak adlandırılan Instagram ve Facebook abonelik paketi, web için aylık 11,99 dolardan veya iOS ve Android için aylık 14,99 dolardan başlayan fiyatlarla bu hafta, ilerleyen günlerde sunulmaya başlanacak.

● Ağırlıklı olarak içerik oluşturucuları hedefleyen bu abonelik, içerik oluşturucuların topluluklarını genişletmelerine imkan tanıyacak. Bloomberg’e demeç veren bir Meta (META) yetkilisi, bu hizmetin bir doğrulama rozetinin yanı sıra “proaktif hesap koruması, hesap desteğine erişim ve artırılmış görünürlük ve kapsama alanı” sunacağını ifade etti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti