Meta

Meta Platforms’dan Twitter’a Rakip Olacak Yeni Uygulama

June 9, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Meta Platforms’dan Twitter’a Rakip Olacak Yeni Uygulama

Facebook’un sahibi Meta Platforms (META), başlangıçta Instagram üzerinden piyasaya sürmeyi planladığı ve Twitter’a rakip olabilecek yeni uygulamasını çalışanlarının kullanımına sundu. 

The Wall Street Journal’ın konuyla ilgili bilgisi olan kaynaklara dayandırdığı haberine göre uygulama, dün Meta çalışanlarıyla yapılan bir toplantıda şirketin ürün sorumlusu Chris Cox tarafından tanıtıldı. Cox, söz konusu uygulamayı Meta’nın Twitter’a yanıtı olarak tanımladı. 

Cox, çalışanlara Meta’nın “düzgün yönetilen” bir platform talepleriyle harekete geçtiğini belirtti ve şirketin uygulamayı “mümkün olan en kısa sürede” piyasaya sürmeyi umduğunu belirtti.

Meta Platforms’dan Twitter’a Rakip Olacak Yeni Uygulama

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Wall Street Journal