Borsa Haberleri

Meta Materials, Lityum Batarya Alanında Patent Aldı!

March 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Meta Materials, Lityum Batarya Alanında Patent Aldı!

Meta Materials (MMAT) çarşamba günü yaptığı açıklamada, nano gözenekli seramik NPORE separatörlerin de aralarında bulunduğu yeni separatörlerin kullanıldığı lityum bataryalar alanında yeni bir ABD patentinin alındığını duyurdu.

  • Meta Materials ne iş yapıyor? Doğada bulunan geleneksel malzemeler ile elde edilemeyen özelliklere sahip “meta materyaller” tasarlayan şirket, bu ürünleri ile uzak mesafelere yönelik kablosuz enerji transferleri, giyilebilir sensörler veya görünmezlik giysileri gibi bilimkurgu sayılabilecek bir çok alanda faliyetlerini sürdürmektedir.

Toplamda 501 aktif patent başvurusu yaptıklarını kaydeden şirket, bu patentlerden 315’inin alındığını açıkladı.

Meta Materials, Lityum Batarya Alanında Patent Aldı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha