Borsa Haberleri

Meka Beton Santralleri, Yurt Dışından Sipariş Aldı

Mart 21, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Meka Beton Santralleri, Yurt Dışından Sipariş Aldı

Meka Beton Santralleri (MEKAG), %100 bağlı ortaklığı Meka İthalat İhracat Pazarlama’nın yurt dışı yerleşik 3 şirketten sipariş aldığını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre beton santrallerine yönelik olarak alınan siparişlerin toplam tutarı 845 bin 850 avro değerinde. Açıklamada, siparişe konu beton santrallerinin üretim ve tedarikinin şirket tarafından karşılanacağı belirtilirken, dizayn, üretim, sevkiyat ve montaj işlemlerinin Haziran 2024’e kadar tamamlanmasının beklendiği ifade edildi.

Meka Beton Santralleri’nin toplam iş anlaşmalarının tutarı bugünkü anlaşmayla birlikte 371,3 milyon TL seviyesinde bulunuyor. Şirketin son 4 iş anlaşmasının tarih ve tutarları ise şu şekilde 👇

  • 8 Mart 👉 547 bin avro
  • 29 Şubat 👉 720 bin avro
  • 20 Şubat 👉 370 bin avro
  • 13 Şubat 👉 593 bin avro

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP