Borsa Haberleri

Meka Beton Santralleri, Yeni Sipariş Aldı

Meka Beton Santralleri, Yeni Sipariş Aldı
Google News Icon Takip Et

Meka Beton Santralleri (MEKAG), yurt içi yerleşik üç şirketten sipariş aldığını açıkladı.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre söz konusu siparişler “Kırma Eleme Ekipmanları ve Beton Santralleri”ni kapsıyor. Alınan siparişin bedelinin ise KDV dahil 656 bin 400 avro olduğu açıklandı.

Teslimat Mayıs 2024’te

Yapılan açıklamada söz konusu siparişlerin; tesis dizayn, üretim, sevkiyat ve montaj işlemlerinin Mayıs 2024 tarihine kadar tamamlanmasının planlandığı ifade edildi.

Şirket, geçtiğimiz ay KAP’ta 3 iş anlaşması daha duyurmuştu. Bu anlaşmaların tarihleri 13 Şubat, 20 Şubat ve 29 Şubat olurken, tutarları ise sırasıyla 593 bin avro, 370 bin avro ve 720 bin avro olarak kaydedilmişti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP