Borsa Haberleri

Marti Technologies, 1,1 Milyondan Fazla Yolcuya Ulaştı

Marti Technologies, 1,1 Milyondan Fazla Yolcuya Ulaştı
Google News Icon Takip Et

Scooter ve araç çağırma şirketi Marti Technologies (MRT), 30 Haziran itibariyle araç çağırma hizmetinin 1 milyon 100’ün üzerinde yolcuya ve 170 binin üzerinde kayıtlı sürücüye ulaştığını açıkladı. 

Bu rakamlarla şirket, 30 Haziran için belirlenen 1 milyonun üzerinde yolcu ve 165 binin üzerinde kayıtlı sürücü hedeflerini aştı. 

Şirket, Marti’nin araç çağırma pazarının hem yolcu hem de sürücü tarafındaki hızlı büyümenin Türkiye genelinde hizmete duyulan güçlü ihtiyacı gösterdiğini belirtiyor. Araç çağırma işinin yolcu ve sürücü tabanındaki büyümeden cesaret alan Martı, 30 Eylül’e kadar 1,3 milyonun üzerinde yolcu ve 190 binin üzerinde kayıtlı sürücü hedefliyor.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Fly