Borsa Haberleri

Lululemon ve Victoria’s Secret En Çok Kazandıranlar Arasında!

November 29, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Lululemon ve Victoria’s Secret En Çok Kazandıranlar Arasında!

Morgan Stanley’in yaptığı açıklamaya göre, Muhteşem Cuma’nın “en çok kazandıranları” Lululemong Athletica (LULU), American Eagle Outfitters (AEO) ve Victoria’s Secret (VSCO) oldu.

● Lululemon (LULU) trafiğinin “alışveriş merkezinde çok net bir şekilde göze çarptığı” ve indirim oranı düşük olmasına rağmen mağazaların önünde uzun kuyruklar görüldüğü bildirildi.

● Bunun yanı sıra Victoria’s Secret (VSCO) mağazalarında gerçekleşen büyük satışlar, PINK markasında görülen kayda değer yavaşlamayı telafi etti.

● Son olarak American Eagle Outfitters (AEO) ve Abercrombie & Fitch (ANF), Muhteşem Cuma tatilinde yoğun bir alışveriş trafiği oluşturdu ve internet üzerinden önemli satışlar gerçekleştirdi.

● Yapılan açıklamada, “Bize göre bu durum, bu perakendecilerin ürün çeşitlerinin muhtemelen tüketicilere hitap ettiği ve yapılan reklamların nispeten daha kârlı bir Muhteşem Cuma geliri elde etmelerine olanak sağladığı anlamına geliyor.” şeklinde bir yorum yapıldı.

Lululemon ve Victoria’s Secret En Çok Kazandıranlar Arasında!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha