BIST Şirket Haberleri

Lüks Kadife’den 180% Bedelsiz Sermaye Artırım Kararı

February 2, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Lüks Kadife’den 180% Bedelsiz Sermaye Artırım Kararı

Lüks Kadife, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada 180% oranında bedelsiz sermaye artırım kararı aldığını açıkladı.

Şirket çıkarılmış sermayesinin, 30.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalacak şekilde 18.000.000 TL artırarak 10.000.000 TL‘den 28.000.000 TL’ye çıkarılması için Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı’na başvuru yapacak.

Tabi olunan mevzuat uyarınca gerekli izin ve onay işlemlerini tamamlayan Lüks Kadife, sürecin işleyişini yine Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyuracak.

Detaylı bilgi için: Bedelsiz Sermaye Artırımı Nedir?

Lüks Kadife’den 180% Bedelsiz Sermaye Artırım Kararı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu