Borsa Haberleri

Lucid Hisselerine Yönelik “AL” Notu Tekrarlandı!

January 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Lucid Hisselerine Yönelik “AL” Notu Tekrarlandı!

Citi’nin “AL” notuyla tavsiye etmeye tekrar başladığı Lucid Group (LCID) pazartesi gününü yükselişle kapadı.

● Kurum, Lucid (LCID)’in son 4. çeyrek imalat verisinden ve sektör genelindeki ters rüzgarlar karşısında aldığı bilanço aksiyonlarından etkilendiklerini açıkladı.

● Analist Itay Michaeli şu ifadeleri kullandı: “Şirketin elektrikli araç yarışındaki teknolojisini ve ürün konumlandırmasını takdir etmeye devam ediyoruz. Air’in süregelen üretim artışı, yaklaşan rezervasyon/talep verileri, şirketin ileriye dönük fiyatlandırma stratejisi, 2023 brüt marj görünümü ve Gravity lansman dönüm noktaları gibi temel alanlara da artık yoğunlaşıyor.”

● Buraya Dikkat! Lucid Group (LCID), Tesla (TSLA)’nın yükseliş kaydetmesine paralel olarak değer kazanan elektrikli araç hisselerinden biri. Tesla (TSLA) çarşamba günü bilançosunu açıklayacak.

Lucid Hisselerine Yönelik “AL” Notu Tekrarlandı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha