Borsa Haberleri

Lucid Beklentileri: Bilanço Öncesi Yorumlar

February 22, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Lucid Beklentileri: Bilanço Öncesi Yorumlar

Lucid Group (LCID), 274 milyon dolar gelir ve 0,40 dolar hisse başına kâr içereceği tahmin edilen bilançosunu bugün açıklıyor.

● Yatırımcıların çoğunlukla; üretim programındaki güncellemeler, fiyatlandırma stratejileri ve Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF)’nun yatırıma ilişkin yorumlarına odaklanması bekleniyor.

● Suudi Arabistan Krallığı’nda daha önce duyurulan üretim planlarını ve diğer çalışmaları referans alan Morgan Stanley, PIF ilişkisinin daha da genişleyeceğine yönelik potansiyelin yatırımcılar tarafından olumlu değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

● Bilanço öncesinde Lucid Group (LCID) hakkında daha olumlu bir görüşe sahip olan Bank of America LCID’i, start-up elektrikli araç üreticileri arasında en cazip hisselerden biri ve aynı zamanda görece bir rekabet tehdidi olarak nitelendiriyor.

Lucid Beklentileri: Bilanço Öncesi Yorumlar

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha