Borsa Haberleri

Lucid, 7.500 Dolarlık İndirimle EV Savaşlarına Katıldı

February 13, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Lucid, 7.500 Dolarlık İndirimle EV Savaşlarına Katıldı

Lucid Group (LCID) perşembe günü yaptığı açıklamada, Lucid Air satın almak isteyen müşterilere 7.500 dolarlık bir elektrikli araç indirimi yapılabileceğini duyurdu.

● Bu promosyon, Enflasyonla Mücadele Yasası kapsamında elektrikli araç vergi indirimine elverişli olmayan araçların fiyatını daha makul hale getiriyor.

● Dinamik bir çalışma yürüten Lucid, indirimleri sınırlı bir süre için geçerli tutarak elektrikli araç fiyatlandırma savaşına katılmış oldu.

● Analistler, Tesla (TSLA)’nın son fiyat indirimlerinin, yılın ilk yarısında sektörde “üçün beşin hesabının yapıldığı” geniş kapsamlı elektrikli araç promosyonlarına ve fiyat indirimlerine kapı açabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Lucid, 7.500 Dolarlık İndirimle EV Savaşlarına Katıldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha