Borsa Haberleri

Limak Doğu Anadolu Çimento Kaç Lot Verdi? LMKDC Halka Arz Sonuçları

Limak Doğu Anadolu Çimento Kaç Lot Verdi? LMKDC Halka Arz Sonuçları
Google News Icon Takip Et

Limak Doğu Anadolu Çimento (LMKDC), 14-15-16 Şubat 2024 tarihlerinde talep toplama sürecini tamamladı. LMKDC halka arzın sonuçları da belli oldu.

Limak Doğu Anadolu Çimento, “LMKDC” koduyla borsada işlem görecek. Peki 16,20 liradan halka arz edilen Limak Doğu Anadolu Çimento kaç lot verdi? Limak Doğu Anadolu Çimento Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Limak Doğu Anadolu Çimento Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Limak Doğu Anadolu Çimento’nun halka arz büyüklüğü 2,52 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 30,21%. Toplamda 155 milyon 930 bin adet lot dağıtıldı.

Limak Doğu Anadolu Çimento Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? LMKDC Kaç Lot Verdi?

Limak Doğu Anadolu Çimento halka arzına toplamda 3 milyon 243 bin 823 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 36 adet lot (583 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP