Borsa Haberleri

Lila Kağıt Kaç Lot Verdi? LILAK Halka Arz Sonuçları

May 6, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Lila Kağıt Kaç Lot Verdi? LILAK Halka Arz Sonuçları

Lila Kağıt (LILAK), 30 Nisan 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Lila Kağıt, “LILAK” koduyla borsada işlem görecek. Peki 37,39 TL’den halka arz edilen Lila Kağıt kaç lot verdi? Lila Kağıt halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Lila Kağıt Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Lila Kağıt’ın halka arz büyüklüğü 4,48 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 20,3%. Toplamda 120 milyon adet lot dağıtıldı.

Lila Kağıt Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? KOTON Kaç Lot Verdi?

Lila Kağıt halka arzına toplamda 3 milyon 494 bin 553 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 25 adet lot (934 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Lila Kağıt Kaç Lot Verdi? LILAK Halka Arz Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP