Borsa Haberleri

Kuzey Boru’dan (KBORU) Yeni İhale Açıklaması

Kuzey Boru’dan (KBORU) Yeni İhale Açıklaması
Google News Icon Takip Et

Kuzey Boru (KBORU), Devlet Su İşleri tarafından gerçekleştirilen ihalede 1. olduğunu duyurdu.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre şirket “Ereğli-İvriz Sağ Sahil Sulaması Yenileme HDPE Boru Temini 4. Kısım” konulu ihalede en avantajlı teklifi verdi. İhalenin baz bedelinin ise 120,8 milyon lira olarak ifade edildi.

Şirket 2024 yılına hızlı bir başlangıç yaparak bugünkü anlaşma ile ocak ayı içerisindeki 9. iş anlaşmasını açıkladı. Şirketin ocak ayı içerisindeki diğer anlaşma ve tutarları şöyle:

  • 5 Ocak – 18,8 milyon TL – 1,07 milyon dolar
  • 11 Ocak – 23,7 milyon TL – 747 bin avro
  • 16 Ocak – 47 milyon TL
  • 17 Ocak – 93,7 milyon TL
  • 19 Ocak – 1,6 milyon dolar – 210 bin avro

💡 Bilgilendirme: Kuzey Boru, paylarına VBTS kapsamında 21 Şubat’a kadar brüt takas tedbiri getirildi. Açığa satış ve kredili işlem yasağı da 21 Şubat’a kadar uzatıldı.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP