Borsa Haberleri

Kuzey Boru, Yurt İçi ve Yurt Dışında Satış Sözleşmeleri İmzaladı

May 6, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Kuzey Boru, Yurt İçi ve Yurt Dışında Satış Sözleşmeleri İmzaladı

Kuzey Boru (KBORU), yurt içi ve yurt dışında satış sözleşemleri imzaladığını açıkladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu anlaşmalar “HDPE100 ve Koruge Boru” satışını kapsıyor. Bu kapsamda şirket yurt içinde KDV dahil 50,1 milyon TL’lik “Altyapı İçme Suyu ve Kanalizasyon Yapımı Boru Alım İşi” sözleşmesi imzalandı.

Kuzey Boru yurt dışında ise başta Fransa ve İtalya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde ise “Altyapı Boru Alım İşi” kapsamında 960 bin 199 dolarlık sözleşme imzaladı.

Sözleşmelerin toplam satış tutarlarının 81,1 milyon TL olduğu ifade edilirken, 2024 yılı satış hedeflerine etkisinin ise 1,78% olduğu belirtildi.

Kuzey Boru, Yurt İçi ve Yurt Dışında Satış Sözleşmeleri İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP