Borsa Haberleri

Kuzey Boru, İki İhale için Sözleşme İmzaladı

March 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Kuzey Boru, İki İhale için Sözleşme İmzaladı

Kuzey Boru (KBORU), Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından açılan ve kazanılan iki ihalede sözleşmelerin imzalandığını açıkladı.

Bu kapsamda “Konya Apa Hotamış 1,2,3, Sulamaları HDPE Boru Temini” konulu ve “Ereğli-İvriz Sağ Sahil Sulaması Yenileme HDPE Boru Temini 4. Kısım” konulu 2 ihale için anlaşma imzalandığı ifade edildi.

İlk ihalenin bedeli KDV dahil 112,5 milyon TL olarak gerçekleşirken, ikinci ihalenin bedeli ise KDV dahil 120,8 milyon TL olarak duyuruldu.

Şirketin toplam iş sözleşmeleri tutarı 1,1 milyar lira seviyesinde bulunurken, şirket mart ayında iki anlaşma daha imzaladı. 5 Mart ve 4 Mart tarihlerinde imzalanan anlaşmaların tutarları ise sırasıyla 1,9 milyon avro ve 47,8 milyon TL olarak gerçekleşti.

Kuzey Boru, İki İhale için Sözleşme İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP