Borsa Haberleri

Kuzey Boru, Devam Eden Yatırımı İçin Anlaşma İmzaladı

January 22, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Kuzey Boru, Devam Eden Yatırımı İçin Anlaşma İmzaladı

Kuzey Boru (KBORU), devam eden yatırımlarından olan Aksaray OBS’deki PPRC Boru ve Ek Parça Üretim Tesisi inşaatı ile ilgili sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre anlaşma yüklenici firma ile imzaladı. Anlaşma; söz konusu üretim tesisinde Çatı ve cephe panellerin temini ile işçiliği, çelik konstrüksiyon yapımı ve fabrika içi beton kanal ve saha betonu yapım işlerini kapsıyor.

Yapılan açıklamaya göre anlaşmanın tutarı 24,5 milyon TL olurken, işlerin teslimatı sözleşme tarihinden itibaren 120 gün olarak belirlendi.

Brüt Takas Tedbiri Geldi

💡 Bilgilendirme: Kuzey Boru, paylarına VBTS kapsamında 21 Şubat’a kadar brüt takas tedbiri getirildi. Açığa satış ve kredili işlem yasağı da 21 Şubat’a kadar uzatıldı.

Kuzey Boru, Devam Eden Yatırımı İçin Anlaşma İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP