BIST Şirket Haberleri

Kütahya Porselen, Uluslararası Fuarda Yerini Aldı

June 13, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Kütahya Porselen, Uluslararası Fuarda Yerini Aldı

Kütahya Porselen, “Let’s Shape the Future Together” sloganıyla Amerika’da katıldığı uluslararası fuarda dünya devleri arasındaki yerini aldı.

En Yeni Koleksiyonlarını Sergiledi

6 kıtada 70 ülkeye ihracat yapan ve farklı ülkelere yönelik ihracat çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Kütahya Porselen, 20-23 Mayıs tarihlerinde Chicago’da gerçekleşen National Restaurant Association Show 2023 fuarındaki standında en yeni koleksiyonlarını katılımcıların beğenisine sundu.

Katılımın oldukça yoğun olduğu fuarda, Kütahya Porselen’in son derece fonksiyonel ve aynı zamanda şık tasarıma sahip standı katılımcıların büyük beğenisini topladı. 

Kütahya Porselen, yeni nesil koleksiyonları arasında yer alan Wabi Sabi ve Panio ile katılımcılardan tam not aldı. 

Dünyaca Ünlü Tasarımcı, Kütahya Porselen’i İnceledi

Kütahya Porselen’in Mitterteich 1400 koleksiyonu için ödüllü tasarımlara imza atan ünlü tasarımcı Defne Koz da Kütahya Porselen standını ziyaret ederek yeni koleksiyonları yakından inceledi. 

Kütahya Porselen, Uluslararası Fuarda Yerini Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks