BIST Şirket Haberleri

Kurban Bayramı’nda Borsa Kaç Gün Tatil Olacak?

June 23, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Kurban Bayramı’nda Borsa Kaç Gün Tatil Olacak?

Kurban Bayramı’nın 9 gün tatil olmasının ardından yatırımcılar Borsa İstanbul’un ne kadar süreyle kapalı olacağını merak etmeye başladı.

Borsa İstanbul 9 Gün Kapalı Olacak mı? 🔒︎

İdari tatil olması nedeniyle Borsa İstanbul 9 gün kapalı kalmayacak.

Piyasalar Kaç Gün Kapalı Olacak? 🗓︎

Geçtiğimiz günlerde çalışma takvim yayımlayan Borsa İstanbul, piyasaların kapalı olacağı tarihleri belirledi. Buna göre;

Borsa İstanbul, 27 Haziran Salı günü saat 13:00’ten sonra yarım gün, 28-29-30 Haziran Çarşamba – Perşembe – Cuma günleri ise tüm gün kapalı olacak.

Borsalar Bayramdan Sonra Hangi Gün Açılıyor? 🕘︎

Bayramın bitiş tarihinin hafta sonuna denk gelmesi sebebiyle piyasalar 3 Temmuz Pazartesi günü işlem tekrar işlem görmeye başlayacak. 

Piyasaların diğer tatil günlerini merak ediyorsanız “Borsa İstanbul Tatil Günleri Ne Zamandır?” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı'nda Borsa Kaç Gün Tatil Olacak?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı