Borsa İstanbul

Koza Altın (KOZAL), Açık Ocak İşletmesi Projesinde ÇED Süreci Başladı

December 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Koza Altın (KOZAL), Açık Ocak İşletmesi Projesinde ÇED Süreci Başladı

Koza Altın (KOZAL) tarafından Gümüşhane’de yapılması planlanan açık ocak işletmesi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün İnternet sitesinde yer alan bilgilendirmede projenin ÇED sürecinin başladığı duyurularak şu ifadelere yer verildi:

“Gümüşhane ili Merkez, ilçesi Gözeler Köyü mevkiindeki Koza Altın İşletmeleri A.Ş. tarafından yapılması planlanan 20054771 Ruhsat Numaralı Altın Madeni Açık Ocak İşletmesi projesi ile ilgili olarak Gümüşhane Valiliğimize sunulan P.T.D Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. “

Koza Altın (KOZAL), Açık Ocak İşletmesi Projesinde ÇED Süreci Başladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks