Borsa Haberleri

Koton Mağazacılık Kaç Lot Verdi? KOTON Halka Arz Sonuçları

May 6, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Koton Mağazacılık Kaç Lot Verdi? KOTON Halka Arz Sonuçları

Koton Mağazacılık’ın (KOTON), 30 Nisan 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Koton Mağazacılık, “KOTON” koduyla borsada işlem görecek. Peki 30,50 TL’den halka arz edilen Koton Mağazacılık kaç lot verdi? Koton Mağazacılık halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Koton Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Koton Mağazacılık’ın halka arz büyüklüğü 4,1 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 16,5%. Toplamda 136 milyon 600 bin adet lot dağıtıldı.

Koton Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? KOTON Kaç Lot Verdi?

Koton Mağazacılık halka arzına toplamda 3 milyon 473 bin 380 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 34 adet lot (1037 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Koton Mağazacılık Kaç Lot Verdi? KOTON Halka Arz Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP