BIST Şirket Haberleri

KordSA (KORDS), Asya Pasifik’te Yeni Teknik Merkezini Açtı

KordSA (KORDS), Asya Pasifik’te Yeni Teknik Merkezini Açtı
Google News Icon Takip Et

Sabancı Holding (SAHOL)’in bir iştiraki olan KordSA (KORDS), teknoloji ve inovasyon alanında ciddi bir atılım gerçekleştirdi. Şirket, Endonezya’da yeni bir teknik merkezi hizmete sundu. Bu merkez, şirketin Asya Pasifik bölgesindeki faaliyetlerini desteklemeyi amaçlıyor.

Katma Değerli Çözümler Sunuyor 💡

Endonezya’da iki üretim tesisi bulunan Kordsa, bu tesisler aracılığıyla bölgedeki müşterilere katma değerli lastik güçlendirme çözümleri sunuyor. Yeni açılan “Asya Pasifik Teknik Merkezi” ile şirket, endüstriyel iplik ve kord bezi alanlarında yeni teknolojilere öncülük etmeyi sürdürecek.

Müşteri Odaklı Yaklaşım 👥

Bu yeni teknik merkez, veri odaklı bir yaklaşım benimseyerek müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı yanıt verecek ürün ve prototipler geliştirecek. Aynı zamanda var olan ürün gruplarının yetkinliklerinin de artırılması hedefleniyor.

Neden Önemli? 🎯

Kordsa’nın bu adımı, şirketin teknoloji ve inovasyon alanındaki yatırımlarını sürdürdüğünü ve Asya Pasifik pazarında daha etkin bir rol oynamayı hedeflediğini gösteriyor. Yeni teknik merkezin açılması, bölgedeki müşterilere daha hızlı ve etkin çözümler sunabileceği anlamına geliyor.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Bloomberght