BIST Şirket Haberleri

Kontrolmatik Teknoloji, Dünyanın En Büyük 22. Sistem Entegratörü Seçildi

Şubat 20, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Kontrolmatik Teknoloji, Dünyanın En Büyük 22. Sistem Entegratörü Seçildi

Kontrolmatik Teknoloji (KONTR), CFE Medya ve Teknoloji’nin yayınladığı dünyanın en büyük sistem entegratörleri listesinde 22. sıraya yükseldi. Şirket son 2 yıldır listenin 28. sırasında yer alıyordu.

Şirket söz konusu listeye ilk olarak 2018 yılında 37. sıradan girmişti. Son dönemde yaptığı kararlı ve planlı atılımlarla yerini sağlamlaştıran şirketin, ilk 20 sistem entegratörü listesine girme hedefi bulunuyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kontrolmatik Teknoloji Genel Müdürü Osman Şahin Köşker, küresel olarak en prestijli yayınlardan biri tarafından sıralamada yükselmenin, motivasyonlarını yükselten bir faktör olduğunu ifade etti. Köşker şöyle devam etti:

“Biz bu listede Kontrolmatik Teknoloji’den ziyade ülkemizi temsil ediyoruz ve bundan gurur duyuyoruz. Bundan sonraki adımlarda önce ilk 20’de, daha sonra da arayı hiç açmadan ilk 10’da yer bulmak adına çalışmaya devam edeceğiz”

2021 Ekim ayında halka arz edilen Kontrolmatik Teknoloji, enerji ve teknoloji sektörlerine katma değerli ürün ve servisler sunan bir mühendislik şirketi, sistem entegratörü, teknolojik ürün ve çözümler şirketi olarak faaliyet gösteriyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks