Borsa Haberleri

Koç Metalurji Kaç Lot Verdi? KOCMT Halka Arz Sonuçları

May 13, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Koç Metalurji Kaç Lot Verdi? KOCMT Halka Arz Sonuçları

Koç Metalurji (KOCMT), 9-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Koç Metalurji, “KOCMT” koduyla borsada işlem görecek. Peki 20,50 TL’den halka arz edilen Koç Metalurji Koç Lot Verdi? Koç Metalurji halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Koç Metalurji Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Koç Metalurji halka arz büyüklüğü 2,5 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 27,4%. Toplamda 125 milyon adet lot dağıtıldı.

Koç Metalurji Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? KOCMT Kaç Lot Verdi?

Koç Metalurji halka arzına toplamda 2 milyon 634 bin 178 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 34 adet lot (697 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Koç Metalurji Kaç Lot Verdi? KOCMT Halka Arz Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP