Borsa Haberleri

Klaviyo, Yeni Yapay Zekâ Aracını Tanıttı

Klaviyo, Yeni Yapay Zekâ Aracını Tanıttı
Google News Icon Takip Et

Dijital pazarlama çözümleri şirketi Klaviyo (KVYO), işletmelere müşteri deneyimlerini iyileştirme ve çeşitli kanallarda gelir artışı sağlama konusunda yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış yeni bir yapay zekâ paketi olan Klaviyo AI’yı tanıttı. 

Klaviyo AI, pazarlama süreçlerini basitleştirmek için teknolojiden yararlanarak markaların kişiselleştirilmiş etkileşimler için artan tüketici beklentilerini karşılamasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Klaviyo’nun kurucu ortağı ve CEO’su Andrew Bialecki, şirketin odak noktasının, optimum sonuçlar için stratejileri öğrenebilen ve uyarlayabilen otonom yapay zekâ geliştirmek olduğunu belirtti.

Klaviyo AI’ın yetenekleri arasında ayrıntılı kitle segmentleri oluşturabilen Segments AI; kampanya hedefleriyle uyumlu e-posta içeriği oluşturan Email AI; ve dönüşüm oranlarını artırmak için web formlarını optimize eden Forms AI yer alıyor. Bu özellikler tahmine dayalı analitik, ürün önerileri ve kişiselleştirilmiş kıyaslamalar gibi mevcut teklifleri tamamlıyor.

Klaviyo’nun paketi ayrıca 300’den fazla platformla entegrasyon içeriyor ve işletmelerin e-posta, SMS ve anlık bildirimler yoluyla hedefli mesajlar göndermesine olanak tanıyor.

Aralarında Good American ve TaylorMade gibi markaların da bulunduğu 135 binden fazla müşteriye hizmet veren şirket, her büyüklükteki işletme için kullanım kolaylığı ve veriye dayalı karar alma süreçlerine vurgu yapıyor.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing