Borsa İstanbul

Kızılbük GYO’dan Marmaris’te 7 bin 728 Adet Devremülk Satışı

January 2, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Kızılbük GYO’dan Marmaris’te 7 bin 728 Adet Devremülk Satışı

Kızılbük GYO (KZBGY), Marmaris’te “Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort” projesinde 7 bin 728 adet devremülkün satışının gerçekleştirildiğini açıkladı.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre satışlar 1 Ocak 2023 ve 31 Aralık 2023 döneminde gerçekleştirildi. Şirket söz konusu satışlardan 2 milyar 657 milyon liralık ön satış cirosu elde etti.

Toplamda 25 Bin 601 Adet Satış Gerçekleşti

Şirketten yapılan açıklamada proje kapsamında bugüne kadar toplamda 25 bin 601 adet devremülkün satıldığını ve bu satışlardan elde edilen ön satış cirosunun da KDV hariç 5 milyar 122 milyon TL olduğu belirtildi.

Kızılbük GYO'dan Marmaris'te 7 bin 728 Adet Devremülk Satışı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP