BIST Şirket Haberleri

KFEIN Neden Tavan Yaptı?

January 17, 2024 • 1 dakika okuma süresi
KFEIN Neden Tavan Yaptı?

Kafein Yazılım (KFEIN), Google Cloud EMEA ile ticari iş ortaklığı sözleşmesi imzalamasının ardından bugün açılışta tavan seviyeden işlem görüyor.

Şirket dün kapanıştan sonra KAP’a yaptığı açıklamada; Google Cloud EMEA ile Google Cloud Veri, Altyapı ve Siber Güvenlik Çözümleri alanlarında iş ortaklığı sözleşmesi imzaladığını bildirdi.

Anlaşmanın detaylarına da yer verilen açıklamaya göre iş ortaklığı; başta orta doğu olmak üzere; Güney Avrupa ve Yükselen Pazarlar bölgesinde iki şirketin partner olmasını kapsıyor.

Açıklamada anlaşmaya ilişkin olarak “Taraflarca feshedilmedikçe yürürlükte kalacaktır” denildi.

Hisseleri Tavan Yaptı

Anlaşmanın etkisiyle KFEIN hisseleri bugün borsada tavan seviyeden işlem görüyor. Saat 11.06 itibarıyla KFEIN hissesi 10% artışla 74,25 liradan fiyatlanıyor.

KFEIN Neden Tavan Yaptı?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP