BIST Şirket Haberleri

Kaleseramik (KLSER) Cersaie Fuarı’na Hazırlanıyor

September 25, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Kaleseramik (KLSER) Cersaie Fuarı’na Hazırlanıyor

Kaleseramik, 25-29 Eylül 2023 tarihleri arasında İtalya’da gerçekleştirilecek olan Cersaie Fuarı için hazırlıklarını sürdürüyor. 📅

Markalar ve Ürünler 🏺

Kaleseramik, bu özel fuarda inovatif markası Kalesinterflex’in yanında diğer güçlü markalarıyla da sahne alacak. 

Tasarım Öne Çıkıyor 🎨

İtalyan Mimar Paolo Cesaretti’nin elinden çıkan sürdürülebilirlik ve Akdeniz temalı stant tasarımıyla ziyaretçilere farklı bir deneyim sunulacak. İlgi çekici bir detay olarak, bu stantta ilk kez AR (Artırılmış Gerçeklik) uygulaması kullanılarak “İyi Bak Dünyana” mesajı verilecek. 

Yenilikçi Ürünlerin Lansmanı 🔄

Cersaie’nin 40. yılına yakışır yeniliklerle fuarda yer alacaklarını belirten Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Özellikle 3. Kalesinterflex Üretim Hattımızda üretmeye başladığımız 6, 12, 20 mm kalınlık ve en büyük yeni ebatımız olan 160×320 cm’lik porselen plakalarımızla seramiğin geldiği son noktayı müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kullanım alanları zenginliği ve üstün niteliklerinin yanı sıra çevre dostu üretim anlayışı ve sürdürülebilir özellikleri ile sektörde yarattığı devrime ışık tutup herkesi bir kez daha dünyaya sahip çıkmaya davet edeceğiz.” dedi.

Kaleseramik (KLSER) Cersaie Fuarı'na Hazırlanıyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks