Borsa Haberleri

Jefferies’in Yeni Hedef Fiyatı Bu Hissede 50% Artış İma Ediyor

Jefferies’in Yeni Hedef Fiyatı Bu Hissede 50% Artış İma Ediyor
Google News Icon Takip Et

Jefferies, golf denince ilk akla gelen şirket olan Acushnet’in (GOLF) ileride güçlü kazançlar elde etmek için hazır olduğunu düşünüyor.

Golf ekipmanı üreticisi Titleist’in ana şirketinin “TUT” notunu “AL” olarak yükselten Jefferies, şirketin 12 aylık ortalama hedef fiyatını da 61 dolardan 84 dolara taşıdı. Yani Jefferies’in yeni tahmini hissede 54%’lük bir artış anlamına geliyor.

Jefferies’in Yeni Hedef Fiyatı Bu Hissede 50% Artış İma Ediyor

Analist Randal Konik, şirketin büyüyen bir sektörde baskın isim olmaya devam edeceğini düşünüyor.

Konik, “İleriye baktığımızda GOLF, golf topları ve ayakkabılarında 1 numaralı konumunu korumaya hazır.” dedi ve şirketin toplar, eldivenler ve ayakkabılar da dahil olmak üzere bir dizi golf ürünü için özelleştirme seçeneklerinden kaynaklanan, az takdir edilen bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Acushnet hisseleri ocak ayından bu yana 28% değer kazandı. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC