Borsa Haberleri

J.M. Smucker, Hostess Brands’i Satın Almaya Hazırlanıyor

September 11, 2023 • 1 dakika okuma süresi
J.M. Smucker, Hostess Brands’i Satın Almaya Hazırlanıyor

J.M. Smucker (SJM), Twink atıştırmalığıyla meşhur olan Hostess Brands’i (TWNK) 4 milyar dolar değerinde bir anlaşmayla satın almak için son adımları atıyor. Anlaşmanın bugün resmi olarak açıklanabileceği iddia ediliyor. 

The Wall Street Journal’ın haberine göre Smucker, Hostess Brands için General Mills (GIS) ile girdiği hararetli rekabette galip geldi.

Hostess hisseleri son haftalarda potansiyel bir devralma spekülasyonuyla yükseliyor ve son beş yılda iki kattan fazla değer kazanarak S&P 500 ve diğer büyük gıda şirketlerini geride bıraktı.

J.M. Smucker, Hostess Brands’i Satın Almaya Hazırlanıyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha