Borsa Haberleri

İndeks Bilgisayar, Apple ile Distribütörlük Sözleşmesi İmzaladı

İndeks Bilgisayar, Apple ile Distribütörlük Sözleşmesi İmzaladı
Google News Icon Takip Et

İndeks Bilgisayar (INDES), Apple Teknoloji ve Satış Limited şirketi ile distribütörlük sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Verilen bilgiye göre söz konusu anlaşma ile İndeks Bilgisayar, Apple’ın iPhone markalı ürünlerinin Telco karışık kanal bayilerine yönelik dağıtım programını yönetecek yetkili distribütör olacak.

100 Milyon Dolar Satış Hedefleniyor

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu işbirliğ ile ilk yıl için 100 milyon dolarlık satış geliri hedeflendiği ifade edildi.

Diğer yandan şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Teknoloji dünyasında tasarladığı ve ürettiği yeni ürünlerle, her alanda olduğu gibi son tüketici kulvarında da değişim ve dönüşümleri gerçekleştiren Apple iPhone ürünlerinin Telco karışık kanal distribütörlüğü şirketimizin büyümesine önemli katkıda bulunacaktır.”

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP