Microsoft

IBM’den Yeni Yapay Zekâ Hamlesi

May 9, 2024 • 1 dakika okuma süresi
IBM’den Yeni Yapay Zekâ Hamlesi

IBM (IBM), IBM Consulting aracılığıyla işletmelerin Microsoft 365 için Copilot gibi kopya asistanlarını oluşturmasına, özelleştirmesine, dağıtmasına ve yönetmesine yardımcı olacak yeni bir hizmet olan IBM Copilot Runway’i sunacağını açıkladı.

Microsoft 365 için Copilot’u Word, Outlook ve Teams gibi uygulamalara entegre olan ve OpenAI’nin ChatGPT’sine benzer şekilde metin oluşturabilen, e-postaları özetleyebilen bir yapay zekâ aracı olarak tanımlayabiliriz.

Bu yeni hizmet sayesinde müşteriler, organizasyonlarında yapay zekanın üretken gücünü entegre ederek verimliliği artırabilecek.

Sunulan hizmet kapsamında, şirket müşterilerle birlikte belirli iş durumlarının ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilen özel kopya asistanlar geliştirecek.

IBM (IBM) ve Microsoft (MSFT), çeşitli endüstrilerdeki müşterilere bir dizi yapay zekâ çözümü ve hizmeti sunuyor. IBM Consulting, ayrıca Microsoft kopya asistan yeteneklerini ve kapasitesini, her kıtadaki küresel inovasyon merkezleri ağı üzerinden genişletiyor.

IBM’den Yeni Yapay Zekâ Hamlesi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: SeekingAlpha