Borsa Haberleri

IBM ve Adobe, Üretici Yapay Zekâyla Tedarik Zinciri Çözümleri Üretecek

June 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
IBM ve Adobe, Üretici Yapay Zekâyla Tedarik Zinciri Çözümleri Üretecek

IBM (IBM) ve Adobe (ADBE), Adobe Sensei GenAI ve Adobe Firefly gibi hizmetler de dahil olmak üzere, yeni nesil üretici yapay zekâ teknolojileriyle şirketlerin içerik tedarik zincirlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için bir araya geliyor. 

Adobe’nin yapay zekâ ile güçlendirilen tedarik zinciri çözümü ve IBM’in danışmanlık hizmetleri, müşterilerin işbirliğini teşvik eden, yaratıcılığı optimize eden, hızı artıran, görevleri otomatikleştiren ve paydaşların görünürlüğünü artıran entegre bir içerik tedarik zinciri ekosistemi oluşturmasına yardımcı olabilir.

Adobe’nin kurumsal müşterileri, tasarım ve yaratıcılık süreçleri için üretici yapay zekâ modellerini uygulamalarına yardımcı olmak üzere 21 bin veri, yapay zekâ ve deneyim danışmanından oluşan IBM Danışmanlık uzmanlarına erişebilecek. Firefly, görüntü ve metin efektlerinin oluşturulmasına odaklanırken Sensei GenAI hizmetleri, pazarlama iş akışlarını basitleştirmek ve üretkenliği artırmak için Adobe’un kurumsal uygulamalarına entegre edilecek.

IBM ve Adobe, Üretici Yapay Zekâyla Tedarik Zinciri Çözümleri Üretecek

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha