Borsa Haberleri

Hut 8, Teksas’ta Yeni Bir Madencilik Merkezi Açacak

Şubat 27, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Hut 8, Teksas’ta Yeni Bir Madencilik Merkezi Açacak

Kripto para madencisi Hut 8 (HUT), Teksas’ın Culberson County bölgesimdeki yeni dijital varlık madenciliği sahasının inşaatına başladığını ve yılın ikinci çeyreğinde madenciliğin başlamasının beklendiğini söyledi. 

Culberson County sahası, şirketin kendi madencilik filosunu genişletmesi veya mevcut madencilik faaliyetini Teksas’ın Granbury ve Nebraska’nın Kearney bölgelerinden taşıması için bir seçenek oluşturuyor.

Mevcut enerji fiyatı tahminlerine dayanarak, şirket Culberson County tesisinde bir Bitcoin çıkarma maliyetinin, Granbury ve Kearney’ye kıyasla 30% daha düşük olmasını bekliyor.

Şirket ayrıca, bilanço değeri oluşturmak ve büyüme girişimlerini finanse etmek için rezervde tutulan Bitcoin’in kullanılmasını sağlayan yeni bir hazine stratejisini resmi olarak yürürlüğe koydu.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha