Borsa Haberleri

HSBC, Havacılık Hisseleri için Hedef Fiyatlarını Güncelledi

HSBC, Havacılık Hisseleri için Hedef Fiyatlarını Güncelledi
Google News Icon Takip Et

HSBC, Türk havacılık sektörü hisselerinin hedef fiyatlarını yukarı yönlü olarak revize etti. Bankadan yapılan değerlendirmede Pegasus (PGSUS), Tav Havalimanları (TAVHL) ve Türk Hava Yolları (THYAO) için “Al” tavsiyesi verdi.

🎯Yeni Hedef Fiyatlar

HSBC, Pegasus, Türk Hava Yolları ve Tav Havalimanları için hedef fiyatlarını da güncellerken, yeni hedef fiyatlar şu şekilde gerçekleşti 👇

  • Tav Havalimanları (TAVHL) 👉 215 TL (Önceki: 150 TL)
  • Türk Hava Yolları (THYAO) 👉 385 TL (Önceki: 223.5 TL)
  • Pegasus (PGSUS) 👉 1000 TL (Önceki: 773.4 TL)

Rapora Göre Hisselerin Getiri Potansiyelleri

HSBC’nin yayımladığı hedef fiyatlara göre hisselerin güncel fiyatlarından getiri beklentisi; Türk Hava Yolları için 45.1%, Tav Havalimanları için 31% ve Pegasus için ise 25% olarak gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: HSBC