Kripto Para Haberleri

Hive Digital, Haziranda 119 Bitcoin Üretti

Hive Digital, Haziranda 119 Bitcoin Üretti
Google News Icon Takip Et

Bitcoin madencisi HIVE Digital Technologies (HIVE) haziran ayında bir önceki aya göre 2% artışla 119 Bitcoin ürettiğini ve toplam Bitcoin varlıklarının 2.496 adede yükseldiğini açıkladı. 

Şirketin günlük üretimi haziranda günde ortalama 4 Bitcoin olurken, 7 Temmuz itibarıyla HIVE’ın HODL pozisyonu haziran ayındaki 2.468 Bitcoin’den 140 milyon doların üzerinde bir değerle 2.503 Bitcoin’e yükseldi. 

Başkan ve CEO Aydın Kılıç, “Şirket ayrıca temmuz ayı sonuna kadar toplam hash oranını 5,5 EH/s’ye çıkarması beklenen 2.150 adet güncellenmiş S21 Pro madenci alacak.” dedi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha