Borsa Haberleri

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri’nden (HKTM) Yeni İş Anlaşması

February 13, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri’nden (HKTM) Yeni İş Anlaşması

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri (HKTM), yurt içindeki bir savunma sanayi şirketi ile prensip anlaşması yaptığını açıkladı.

Şirketin KAP’a yaptığı açıklamaya göre anlaşma kapsamında önemli bir denizcilik sisteminin yerlileştirilmesi planlanıyor. Toplam tutarı 2,5 milyon avro olan anlaşma kapsamında, ilk prototipinin geliştirilmesine yönelik olarak 860 bin avroluk ilk sipariş sözleşmesi imzalandı.

İlgili prototipin geliştirme çalışmalarına bu yıl başlanacağı ifade edilen açıklamaya göre işin 2025 yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri'nden (HKTM) Yeni İş Anlaşması

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP