BIST Şirket Haberleri

Hektaş ve Sasa’nın Tedbir Kararı Uzatıldı

January 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Hektaş ve Sasa’nın Tedbir Kararı Uzatıldı

Borsa İstanbul geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada Sasa Polyester ve Hektaş hisselerinde 1 ay süreyle geçerli olmak üzere “Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı”, “Brüt Takas” ve “Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımı ile Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması” tedbirlerini devreye almıştı.

Son dönemin en hareketli hisselerinden olan ve haklarında tedbir kararı bulunan Hektaş ve Sasa için Borsa İstanbul açıklama yaptı.

23 Ocak 2023 tarihinde seans açılışıyla birlikte Hektaş ve Sasa’da 1 ay süreyle tedbir kararları uygulanmaya devam edecek.

Tedbir kararlarının tekrar devam etmesi halinde Borsa İstanbul açıklama yapacak.

Hektaş ve Sasa’nın Tedbir Kararı Uzatıldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı