BIST Şirket Haberleri

Hedef Fiyatları Güncelledi: HSBC’nin ‘Al” Dediği Hisseler

Hedef Fiyatları Güncelledi: HSBC’nin ‘Al” Dediği Hisseler
Google News Icon Takip Et

HSBC, Borsa İstanbul’da işlem gören 5 şirket için hedef fiyatlarını revize etti. Diğer yandan kurum, Nasdaq Borsası’nda işlem gören Hepsiburada için de hedef fiyat tahmininde bulundu.

Kurum 28 Haziran tarihli raporunda, Anadolu Efes (AEFES), Coca Cola (CCOLA), Mavi Giyim (MAVI), Ülker Bisküvi (ULKER) ve Hepsiburada (HEPS) için yeni hedef fiyat tahminlerinde bulunurken, söz konusu 5 şirketin tamamı için “Al tavsiyesinde bulundu.

Yeni Hedef Fiyatlar

HSBC’nin bahse konu şirketler için verdiği yeni hedef fiyatlar şöyle gerçekleşti 👇

AEFES 👉 300 TL (Eskisi 185 TL)

CCOLA 👉 1020 TL (Eskisi 635 TL)

HEPS 👉 3 dolar (Eskisi 2,5 dolar)

MAVI 👉 165 TL (Eskisi 85 TL)

ULKER 👉 200 TL (Eskisi 110 TL)

Getiri Potansiyelleri

HSBC’nin 5  şirket için raporda baz aldığı güncel fiyatlar üzerinden verdiği yeni hedef fiyatlara göre 5 hissenin potansiyel getiri oranları ise şu şekilde 👇

AEFES 👉 30%

CCOLA 👉 32,9%

HEPS 👉 45,6%

MAVI 👉 35%

ULKER 👉 23,5%

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: HSBC