Borsa Yorumları

Harley Davidson Hızlanıyor!

March 22, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Harley Davidson Hızlanıyor!

Morgan Stanley’e göre, kendi ana faaliyet alanlarına ve ekonomik durumu nispeten daha iyi olan tüketicilere yoğunlaşması nedeniyle Harley-Davidson (HOG)’a yönelmeye değer.

Analist Adam Jonas, motosiklet üreticisinin “SEKTÖRE PARALEL PORTFÖY AĞIRLIĞI” notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine yükseltti. Jonas’ın 12 aylık ortalamada belirlediği 50 dolarlık fiyat hedefi, hissenin pazartesi günkü kapanış fiyatına kıyasla 33,2% değer kazanabileceğini gösteriyor.

Analist salı günkü bilgilendirme yazısında, “Hardwire stratejisine duyulan güven, elektrikleştirme risklerinin ‘kontrol altına alınması’ ve cazip fiyatı nedeniyle HOG’un notunu ‘YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI’ seviyesine yükseltiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Harley Davidson Hızlanıyor!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC