Borsa Haberleri

Günün Öne Çıkanları: YOU, SCHL

Günün Öne Çıkanları: YOU, SCHL
Google News Icon Takip Et

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Güvenlik şirketi Clear Secure (YOU), Güney New York bölgesine hizmet veren ve ülkenin en büyük kamu sağlık kuruluşlarından Healthix ile tüketicilerin New York Eyaleti’ndeki 8 binden fazla sağlık tesisinden sağlık verilerine tek bir portal üzerinden erişmesini sağlayacak bir anlaşma duyurdu. Clear hisseleri açılış öncesinde 3%’e yakın yükseldi. 

⬇️ Scholastic (SCHL) hisseleri, şirketin mali ikinci çeyrek bilançosunda beklentilerin altında kalan rakamlar açıklamasının ardından 13% geriledi. Ayrıca şirketin 2024 mali yılına ilişkin gelir tahmini de bir önceki yıla göre düşük kaldı. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha, Finviz