Borsa Haberleri

Günün Öne Çıkanları: SRCL, MGNI, SAM

June 3, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Günün Öne Çıkanları: SRCL, MGNI, SAM

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Stericycle (SRCL) hisseleri, atık yönetimi şirketinin ABD’li Waste Management (WM) tarafından 7,2 milyar dolar karşılığında satın alınacağı haberlerinin ardından 15% ralli yaptı. Anlaşmanın her iki şirketin yönetim kurulu tarafından oybirliğiyle onaylandığı ve yılın son çeyreğinde tamamlanmasının beklendiği belirtildi. 

⬆️ Magnite (MGNI) Cannonball Research’ten aldığı güven oyunun ardından 6%’ya yakın yükseldi. Cannonball analistleri hissenin “TUT” notunu “AL” seviyesine yükseltti ve 17 dolar seviyesindeki hedef fiyatını sabit tuttu. Analistler, reklam teknolojisi şirketinin zayıf mali ikinci çeyrek bilançosuna rağmen Netflix (NFLX) ile kurduğu ortaklığın Magnite için bir dönüm niteliği taşıdığını düşünüyor.

⬆️ Boston Beer (SAM) hisseleri, Japon viski üreticisi Suntory Holdings’in şirketi satın alma peşinde olmadığına ilişkin açıklamasının ardından 10% geriledi. 

Günün Öne Çıkanları: SRCL, MGNI, SAM

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: TradingView