Borsa Haberleri

Günün Öne Çıkanları: KVUE, CROX, CCLP

Aralık 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Günün Öne Çıkanları: KVUE, CROX, CCLP

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Kenvue (KVUE), doğum öncesi Tylenol ilacına maruz kalmanın otizm veya dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğuna katkıda bulunabileceğini iddia eden bir toplu davada mahkemenin şirket lehine karar vermesinin ardından 5% yükseldi.

⬆️ Crocs (CROX) hisseleri, John Replogle ve Neeraj Tolmare’i yönetim kuruluna atadığı açıklamasının ardından 1%’e yakın yükseldi. Replogle hâlâ Grove Collaborative (GROV) ve Wolfspeed (WOLF) şirketlerinde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. Tolmare de şu anda Coca-Cola’nın (KO) küresel bilgi işlem müdürü görevini de sürdürüyor. 

⬇️ CSI Compressco (CCLP) hisseleri, Kodiak Gas Services’ın (KGS) şirketi 854 milyon dolarlık bir anlaşmayla satın alacağı açıklamasının ardından 2,5% geriledi. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Finviz

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti