Borsa Haberleri

Günün Öne Çıkanları: AGIO, COIN, MARA, SCHW

January 3, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Günün Öne Çıkanları: AGIO, COIN, MARA, SCHW

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Agios Pharmaceuticals (AGIO) hisseleri, transfüzyona bağımlı olmayan yetişkinlerde anemi tedavisinde kullanılan mitapivat’ın küresel bir geç aşama denemesinin birincil hemoglobin olumlu sonuç vermesinin ardından 14% yükseldi.

⬇️ Coinbase (COIN) ve Marathon Digital (MARA) gibi kripto para hisseleri, Bitcoin’deki düşüşün ardından sırasıyla 6% ve 10% değer kaybetti.

⬇️ Charles Schwab (SCHW), Goldman Sachs’ın şirketin “AL” notunu “NÖTR” seviyesine düşürmesinin ardından 1,6% değer kaybetti. 

Günün Öne Çıkanları: AGIO, COIN, MARA, SCHW

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Finviz, Seeking Alpha, CNBC