Borsa Haberleri

Günün Öne Çıkanları: ADBE, MSM

Günün Öne Çıkanları: ADBE, MSM
Google News Icon Takip Et

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Adobe (ADBE) hisseleri, daha fazla işletme ve tüketicinin yapay zekâ destekli düzenleme araçlarına yönelmesi nedeniyle 2024 mali yılı için gelir tahminin yükseltmesinin ardından 13% değer kazandı. Şirket daha önce 21,30 milyar dolar ile 21,50 milyar dolar aralığında tahmin ettiği gelirlerinin şimdi 21,40 milyar dolar ile 21,50 milyar dolar aralığında gelmesini bekliyor. Bu tahmin, analistlerin 21,46 milyar dolarlık tahminiyle de uyumlu. 

⬇️ MSC Industrial (MSM) ön üç aylık sonuçlarında yatırımcıları ve Wall Street’i hayal kırıklığına uğratan sonuçlarının ardından 12% geriledi. Endüstriyel ekipman distribütörü, üçüncü çeyrekte satışlarında yıllık bazda 7,3% düşüşle 978-980 milyon dolar aralığında gelmesini bekliyor. Bu tahmin, analistlerin 1,02 milyar dolarlık beklentisinin de oldukça altında. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: TradingView