Borsa Haberleri

Günün Öne Çıkanları: AAPL, KMX, FROG, BB

December 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Günün Öne Çıkanları: AAPL, KMX, FROG, BB

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Apple (AAPL), sanal gerçeklik gözlüğü Vision Pro’nun üretiminde vites artırdığı ve merakla beklenen ürününü şubat ayında piyasaya sürmeye hazırlandığı haberlerinin ardından 1%’e yakın yükseldi. 

⬆️ CarMax (KMX) hisseleri, şirketin beklentileri aşan bilançosunun ardından 5% değer kazandı. Şirketin üçüncü çeyrekte hisse başına kârı analist beklentilerinin 0,11 dolar üzerinde, 0,52 dolar oldu.

⬆️ JFrog (FROG) hisseleri, Morgan Stanley’nin açık kaynaklı güvenlik şirketinin notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine yükseltmesinin ardından 3% yükseldi.

⬇️ BlackBerry (BB) karmaşık üçüncü çeyrek bilançosunun yanı sıra ileriye dönük tahminlerinin konsensüsün altında kalmasıyla 4% geriledi. Şirket, dördüncü çeyrekte toplam BlackBerry gelirinin 150 milyon ile 159 milyon dolar aralığında gelmesini bekliyor. Bu rakam, konsensüsü 189,78 milyon doların oldukça altında. 

Günün Öne Çıkanları: AAPL, KMX, FROG, BB

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Finviz, Seeking Alpha