Borsa Haberleri

Günün Kazandıran Hissesi “Warner Music”

November 23, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Günün Kazandıran Hissesi “Warner Music”

Wall Street beklentilerini aşan bilançosu, Warner Music (WMG) hisselerini kazanç eğilimine yönlendirdi. Şirketin güçlü marj artışı kaydetmesinin ardından hisse senedi 15% yükseldi.

Piyasa analistlerinin tahmin ettiği seviyenin iki katından fazla bir çeyrek kârı açıklandı. Kazanç rakamı 12% artarak 1,5 milyar dolara ulaştı.

WMG, 4,11 dolarlık sıçramayla seansı 31,09 dolardan kapattı. Bu kapanışla birlikte, hisse senedinin ekim ayının ilk yarısında 52 haftanın en düşük seviyesi olan 21,57 dolara gerilemesinden bu yana yakaladığı yükseliş devam ediyor.

2022 için kırmızı ok yönü hâlâ 28% olmasına rağmen WMG hisseleri en düşük seviyesine kıyasla 44% artış kaydetti.

Günün Kazandıran Hissesi “Warner Music”

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha