ABD Borsası Notları

Günün Hisseleri: Fed’in Sessiz Döneminde Fiyatlamalar Nasıl Olacak?

Mart 13, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Günün Hisseleri: Fed’in Sessiz Döneminde Fiyatlamalar Nasıl Olacak?

ABD hisse senedi endeksleri, veri takviminin sakin olduğu güne yatay başlamaya hazırlanıyor. Özellikle S&P 500 endeksinin zirve seviyeleri görmesi sonrasında bugün daha sakin bir fiyatlama takip edildiği belirtilebilir. Dün S&P 500, şubat ayı ABD enflasyon verilerinin beklentilere yakın gelmesiyle birlikte 1%’den fazla yükseldi.

ABD piyasalarının gündeminde artık 20 Mart’ta gerçekleşecek Fed toplantısı var. Fed’in faiz oranlarında değişikliğe gitmesi beklenmiyor. Faiz oranı kararı sonrasında Fed Başkanı Powell’ın yapacağı açıklamalar hisse senedi endekslerinin yönünde belirleyici olabilir. Bu tarihe kadar ABD endekslerinin daha sakin bir seyir izlemesi olası.

Hacme Göre Güne En Hareketli Başlayan Hisseler

🖥️ NVDA – Nvidia 

🚗 TSLA – Tesla

🔊 SOUN – SoundHound AI

💳 SOFI – SoFi Technologies

🖥️ AMD – Advanced Micro Devices

🚗 RIVN – Rivian Automotive

🏥 GEHC – General Electric Healthcare

🛒 DLTR – Dollar Tree

💰 COIN – Coinbase Global

📊 GRPH – Graphcore

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Nasdaq

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti