Borsa Haberleri

Tesla Son İki Yılın En Düşük Seviyelerine Geriledi

November 22, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Tesla Son İki Yılın En Düşük Seviyelerine Geriledi

Zaten sıkıntılı bir süreçten geçen Tesla (TSLA), Çin’de üretimi tehdit eden yeni COVID kısıtlamaları nedeniyle 7% daha düştü. Bu düşüş, Elon Musk’ın elektrikli araç şirketinin hisselerini 52 haftanın en düşük seviyesine getirdi.

TSLA 12,32 dolar düşerek seansı 167,87 dolar ile kapattı. Seans sırasında bir ara son iki yılın en düşük seviyesi olan 167,54 dolar rakamına gerilediği görüldü.

Dünkü bu düşüş, arka arkaya dört gün ve son altı seansta beşinci kez düşüş anlamına geliyor. Hisse geçen hafta yaklaşık 14% gerilemişti.

Tesla Son İki Yılın En Düşük Seviyelerine Geriledi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha